Oznamy na 11. nedeľu cez rok

Deň rodiny

Dnes slávime v našej farnosti Deň rodiny 2018. Popoludní od 15:00 program pokračuje tak ako aj minulý rok. Bude na školskom dvore v Beluši. Pozývame deti, mladých, starých na pokojné stretnutie spojené so zábavou, nafukovacím hradom, súťažnými stanovišťami a grilovaním.

Diskotéka na farskom dvore

V piatok pozývame deti a mládež na sv. omšu o 18:00. Hneď po nej bude na farskom dvore diskotéka a súťaže z príležitosti končiaceho sa školského roka.

Návšteva Ladislava Belása

Budúcu nedeľu príde k nám opát Ladislav Belás, ktorý pôsobil v minulosti v našej farnosti. Spoločne sa poďakujeme Pánovi za 88 r. života a 65r. kňazstva. Slávnostným kazateľom bude generálny vikár žilinskej diecézy Mons. Marek Hriadel. Tiež sú pozvaní ako hostia aj oslávenci Ján Kamenský a Ján Zicho – kňazi pôsobiaci vo farnosti.

Zápis úmyslov

Tento týždeň bude aj zápis úmyslov na ďalšie tri mesiace. Prosím pripraviť papierik s napísaným úmyslom a dátumom. Podľa potreby sa upraví.

Upratovanie farského kostola

bude v sobotu o 9:00. Prosil by som ochotných z ulíc: Farská, Komenského, Partizánska. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali včera.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *