Oznamy na 2. pôstnu nedeľu

• Dnes bude krížová cesta o 15:00 a v Hloži bude o 14:00.
  • Zbierka na charitu činí 850 €. Úprimné Pán Boh zaplať každému darcovi!
  • V utorok od 14:00 do 15.30 bude stretko štvrtákov až šiestakov v CCVČ.
  • V piatok po sv. omši bude stretnutie rodičov prvoprijímajúcich.
  • ZMM a mladí farnosti Beluša pozývajú v sobotu deti na príjemné stretnutie v Pastor. centre. Začiatok je o 15:30 pre mladších a od 16:30 starších.
  • Cirkevná základná škola sv. Margity v Púchove oznamuje, že zápis do 1. ročníka základnej školy sa uskutoční 2. 4. 2019 alebo 9 .4. 2019 (utorky), v čase od 16,00-18,00 hod. Na zápis je potrebný občiansky preukaz rodiča a rodný list. Za posledných 7 rokov je cirkevná škola hodnotená nezávislou agentúrou INEKO ako najlepšia v okrese a niekoľko rokov za sebou dosahuje aj najlepšie výsledky v celoštátnom testovaní deviatakov a piatakov. Niektorí sa pýtate, kedy bude zápis do materskej cirkevnej škôlky a kedy začne jej prevádzka. Preto zároveň odpovedáme na túto otázku. Zatiaľ stavba materskej školy pokračuje podľa plánu a prevádzka materskej školy by mala začať od 1. 9. 2019. Zápis detí do materskej školy bude v máji, o čom vás budeme presne informovať.
  • Upratovaniu na sobotu o 9:00: prosíme ochotných ľudí z ulice Štúrova č. 13-17. K nim sa pridá skupina birmovancov od Majky Virgovej. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali v sobotu.