Oznamy na 22. nedeľu cez rok

Výlet do Terchovej

Dnes pozývam rodiny na výlet – prechádzku do Terchovej na chatu pod Grúňom. Odchod by bol od kostola o 13:00 individuálnou dopravou.

Prvopiatkový týždeň

Spovedáme nasledovne: Hloža: – pon. od 15:30. Beluša: ut,str.,štv. Od 17:00 a piatok od 15:00. Pozývam k sviatosti zmierenia najmä žiakov a študentov. Je to dobrý štart do nového školského roka. Chorých navštívim v pondelok a stredu od 9:00.

Veni Sancte

V piatok večer pozývam žiakov, študentov a učiteľov na sv. omšu – Veni Sancte, ktorej súčasťou budú modlitby o požehnanie do nového šk. roku.

Oznam pre birmovancov

Duchovná obnova (ako povinná súčasť prípravy) sa bude konať v termínoch 28.-30.9. a 12.-14.október. Presné rozdelenie do termínov a ďalšie info sa dozviete na spoločnom stretnutí 14.9. po svätej omši v kostole.

Prihlášky do CCVČ

Do 15.9. sa môžete prihlasovať na krúžky zverejnené aj na dverách CCVČ v p. riaditeľky v pracovných dňoch od 9:00 – 17:00. Viac info na ccvcbelusa.sk.

Púť do Šaštína

15.9. sa organizuje púť do Šaštína, prihlásiť sa môžete u p. Záhradníkovej.

Podielové knihy SSV

V sakristii si môžete vyzdvihnúť podielové knihy SSV, ročné členské je 5 €.

Sviatosť manželstva

V sobotu o 15:00 sa v Beluši v rámci sv. omše zosobášia: Mário Štefanec, syn Mariána a Marcely r. Remšíkovej, bytom Visolaje a Katarína Bajzová, dcéra Ivana a Márie r. Ďuranovej, bytom Beluša.

Upratovanie farského kostola

bude v sobotu o 9:00. Prosil by som ochotných z ulice: Clementisova a Štefánikova. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali včera.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *