Oznamy na 23. nedeľu cez rok

Zbierka na kňazský seminár

Na budúcu nedeľu sa bude konať pravidelná jesenná zbierka na kňazský seminár.

Sedembolestná Panna Mária

V piatok je slávnosť Sedembolestnej Panny Márie, patrónky Slovenska. Keďže je to aj štátny sviatok, sväté omše budú ako v nedeľu. V Hloži však bude pri oslave patrocínia sv. omša o 11:00, pri ktorej si spomenieme aj na 90. výročie DHZ Hloža. Pripomínam, že odchod autobusu do Šaštína bude od farského kostola o 5:30.

Sviatosť manželstva

V piatok o 15:00 si v Hloži v rámci sv. Omše vyslúžia sviatosť manželstva Martin Nemček, syn Dušana a Oľgy r. Luhovej, bytom Bratislava a Katarína Prekopová, dcéra Jozefa a Márie r. Kučmínovej, bytom Beluša.

Ľudové misie

O dva týždne sa v našej farnosti po 10 rokoch budú konať ľudové misie. Vďaka za všetky modlitby, ktorými ich už sprevádzate a chcem vás povzbudiť k ešte intenzívnejšej duchovnej príprave na tento milostivý čas. Na nástenke už nájdete aj program misií – je to preto, aby ste si mohli vopred naplánovať čas prísť na sväté omše, katechézy a ďalší duchovný program aj počas týždňa.

Poďakovanie za zber pomôcok

Farská katolícka charita Beluša vyslovuje úprimné Pán Boh zaplať všetkých darcom, ktorí sa zapojili do našej prvej zbierky. Prekvapilo nás, ako veľa sa vyzbieralo či už školských tašiek, písacích potrieb alebo iných školských pomôcok. Ďakujeme.

Rozlúčka s prázdninami

CCVČ pozýva všetkých na rozlúčku s prázdninami, na zábavné popoludnie na farský dvor, ktoré sa uskutoční štvrtok 14.09.2017 o 16:00 hod. Čaká vás DJ Rasťo, tanec, zábava, rôzne hry, maľovanie na tvár a grilovačka. Všetci ste srdečne vítaní!

SSV

V sakristii sú podielové knihy pre členov Spolku svätého Vojtecha, ktoré si môžete prísť vyzdvihnúť.

Upratovanie kostola

K upratovaniu na sobotu o 9:00 prosím ochotných ľudí z ulíc Clementisova a Štefánikova. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali v sobotu.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *