Zbierka na seminár

Dnes je zbierka na kňazský seminár. Úprimné Pán Boh zaplať každému darcovi!

Farské ľudové misie

O týždeň sa v našej farnosti začnú ľudové misie – v sobotu večernou svätou omšou o 18:00 v Beluši aj v Hloži. Program misií nájdete na nástenke kostola, na webe farnosti a dostanete ho tiež teraz pri východe z kostola.

Ešte tento týždeň (do piatku) je možné nahlásiť chorých na vyspovedanie v rámci misií. Misionári budú navštevovať chorých v dňoch pondelok, utorok a stredu.

Sviatosť manželstva

V sobotu o 14:45 si v Beluši v rámci obradu vyslúžia sviatosť manželstva: Matej Eliaš, syn Petra a Anny r. Červenej, bytom Ladce a Mária Čelková, dcéra + Ladislava a Viery r. Kvasničkovej, bytom Beluša. Potom o 15:30 sa v Beluši zosobášia: Michal Bednár, syn Jána a Anny r.Zigovej, bytom Beluša a Daniela Krošláková, dcéra Vladimíra a Kataríny r. Madleňákovej, bytom Nitra-Chrenová.

K upratovaniu na sobotu o 9:00 prosíme ochotných ľudí z ulíc Farskej, Komenského a Partizánskej. Úprimná vďaka tým, ktorí upratovali včera.

Zastupovanie

Od pondelka do soboty nebudem vo farnosti. Preto v prípade zaopatrovania, či pohrebu kontaktujte Janka Zicha. Ďakujem.