Zbierka

Jesenná zbierka na kňazský seminár činí 850 €. Pán Boh zaplať darcom!

Zápis úmyslov

na ďalšie tri mesiace bude: Hloža pondelok a Beluša utorok po sv. omši.

Stretnutie tretiakov

Tento týždeň bude stretnutie tretiakov v CCVČ v po, ut., str. od 14:00 do 15:00.

Krstná náuka

V piatok o 19:00 bude na fare krstná náuka pre rodičov a krstných rodičov. Krsty budú v sobotu pri sv. omši.

Sviatosť manželstva

V sobotu o 14:00 sa v Belušských Slatinách v rámci sv. omše zosobášia: Michal Kačenka, syn Františka a Jany r. Kubičinovej a Daniela Majtánová, dcéra Stanislava a Daniely r. Ďurovcovej, obaja bytom Beluša. O 15:00 v Beluši v rámci obradu sa zosobášia: Ján Minarovský, syn Vladimíra a Anny r. Želiarovej, bytom Beluša a Danica Pozorová, dcéra Milana a Márie r. Sabovej, bytom Žilina.

Modlitbové trojdnie

V dňoch 28.9. – 30.9. bude v našej farnosti modlitbové trojdnie Modlitby matiek. V piatok budeme začínať večer po svätej omši. V sobotu o 17:00. V nedeľu budú modlitby o 13:30. Pozývame všetky mamy a staré mamy, príďte sa modliť a prosiť za svoje deti i deti našej farnosti.

Poďakovanie za úrodu

Na budúcu nedeľu bude poďakovanie za úrodu, kto chce, doneste si plody zo svojej úrody a pri svätej omši ich požehnáme. Kto bude chcieť, môže doniesť plody aj na výzdobu kostola.

Upratovanie farského kostola

bude v sobotu o 9:00. Prosil by som ochotných z ulice: Štúrovej č. 13-17. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali včera.