Prvopiatkový týždeň

spovedáme nasledovne: Hloža: – pon. od 15:30. Beluša: ut,str.,štv. od 17:00 a piatok od 15:00. Chorých navštívim v pondelok a stredu od 9:00.

V sobotu o 16:45 pozývame na mariánsku fatimskú pobožnosť do farského kostola.

Stretnutie štvrtákov

V utorok o 14:00 pozývam terajších štvrtákov, ktorí majú záujem na stretko do Cirkev. centra voľného času.

Program pre rodiny v Rodinkove

Dňa 6.10. vás pozývame na sobotné dopoludnie pre rodiny s prednáškou pre manželov v Rodinkove. Počas prednášky môžete svoje deti zveriť do opatery animátorov. Zároveň si môžete objednať obed za 5,-€  pre celú rodinu. Viac informácií na stránke rodinkovo.sk (alebo na letáčiku, ktorý si môžete vziať pri východe z kostola.)

Obnova misií

V termíne od 18.-21. 10. 2018 sa bude v našej farnosti konať duchovná obnova, ktorú si po roku pripravujú bratia františkáni. Pamätajme vo svojich modlitbách na tento čas milosti.

Upratovanie farského kostola

bude v sobotu o 9:00. Prosil by som ochotných z ulice: Slatinskej č. 21-30. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali včera.