Oznamy na 27. nedeľu cez rok

Stretnutie birmovancov

V piatok po večernej svätej omši (18:45) bude záverečné stretnutie birmovancov v kostole. Prosím, aby birmovanci okrem účasti priniesli aj 10 €, ktoré sa použijú k výzdobe kostola a pri príprave obetných darov. Účasť je nevyhnutná!

Stretnutia tretiakov

Tento týždeň sa začnú stretnutia tretiakov v CCVČ. Budú bývať v pondelok, utorok a stredu od 14:00 do 15:00.

Púť do Fatimy

Prosíme účastníkov púte do Fatimy, ktorí ešte nezaplatili poplatok 300 €, nech tak urobia čím skôr v priebehu tohto týždňa v kancelárii p. riaditeľky v CCVČ alebo u p. Janíkovej.

Púť do Višňového

Dňa 13. októbra (piatok) sa koná púť do Višňového. Odchod autobusu je o 15:00 od kostola. Záujemcovia sa môžu nahlásiť u p. Zahradníkovej.

Milión detí sa modlí ruženec

18. októbra sa Slovensko opäť zapojí do medzinárodnej iniciatívy Milión detí sa modlí ruženec. Pápežská nadácia ACN Slovensko – u nás známa ako Kirche in Not – pripravila špeciálnu webovú stránku www.miliondeti.sk, na ktorej nájdete didaktické materiály a informácie k iniciatíve. Ako povedal páter Pio: „Keď sa bude milión detí modliť ruženec, svet sa zmení.“

Upratovanie kostola

Upratovanie na sobotu: prosím ochotných ľudí z ul. Slatinská č. 21 – 30. Tým, ktorí upratovali včera, nech to Pán odmení svojím požehnaním.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *