Oznamy na 28. nedeľu cez rok

Zbierka na misie

Jesenná ofera na misie  bude budúcu nedeľu.

Tvorivé dielne v CCVČ

Pozývame deti i rodičov s deťmi do CCVČ spríjemniť si jesenné popoludnia tvorivými aktivitami. V stredu 17.10. o 16:00. Vyrábať sa bude z tekvíc a rôznych iných materiálov. Keďže je mesiac október zasvätený Ružencovej PM, súčasťou bude aj výroba ruženčekov.

Obnova misií

Vo štvrtok vo farnosti začne duchovná obnova, ktorú duchovne povedú bratia františkáni. Začnú vysluhovaním sv. zmierenia o 16:30.Prosím, aby túto sviatosť využili najmä tí, ktorých ťaží svedomie alebo dlhšiu dobu neboli pri spovedi. Okrem duchovných aktivít sa chystajú aj športové aktivity pre rodiny a bábkové divadlo. Podrobný program bude na webe farnosti, na nástenkách kostolov. Miništranti ho tiež budú rozdávať po sv. omši pri vchodoch kostola. Kto by chcel individuálne finančne podporiť rehoľu františkánov môže tak urobiť využitím pokladničky v strede kostola.

Program

Sviatosť manželstva

V sobotu o 11:00 sa v Beluši v rámci obradu zosobášia: Jaroslav Šimuna, syn Jaroslava a Daniely r. Geršičovej a Katarína Olšovská, dcéra +Vladimíra a Boženy r. Mikovej, bytom Beluša. O 15:00 sa v Hloži v rámci sv. omše zosobášia: Róbert Brigant, syn Vlastimila a Dagmar r. Sušilovej, bytom Čataj a Katarína Seidlová, dcéra +Mariána a Kataríny r. Šatkovej, bytom Beluša. V Mojtíne sa zosobášia Marcel Paľúšek zo Šarišských Dravcov a Petra Staňová z Beluše.

Upratovanie farského kostola

bude v sobotu o 9:00. Prosil by som ochotných z ulice: Trenčianska, Staničná, Hviezdoslavova a Kollárova. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali včera.

Tags:,

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *