Oznamy na 4. pôstnu nedeľu

• Dnes bude krížová cesta: v Hloži o 14:00 a v Beluši o 15:00 (spoločenstvo Modlitby matiek)
  • Tento týždeň je prvopiatkový. Spovedanie bude nasledovne: Hloža – v pondelok od 15:00. Beluša – ut. str. a štv. od 17:00. V piatok od 15:00. Spovedanie pred veľkonočnými sviatkami bude v našej farnosti 11.4. Chorých k Veľkej noci navštívim v pondelok a stredu od 8:30. Ak by chcel niekto dohlásiť chorého, nech tak urobí po sv. omši.
  • ZMM a mladí farnosti Beluša pozývajú v sobotu deti na príjemné stretnutie v Pastor. centre. Začiatok je  o 15:30 pre mladších a od 16:30 starších.
  • V nedeľu o týždeň bude farská krížová cesta na Butkove. Začiatok je o 14:30. Odchod autobusu bude o 13:45. Koná sa za každého počasia.
  • Rovnako o týždeň v nedeľu sa koná celoslovenská zbierka na pomoc prenasledovaným kresťanom a vojnovým utečencom.
  • Upratovaniu na sobotu o 9:00:  prosíme ochotných ľudí z ulice Slatinskej č. 31-224. K nim sa pridá skupina birmovancov od Mateja Slávika. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali v sobotu.