Oznamy na 6. nedeľu cez rok

Národný týždeň manželstva

Pri príležitosti Národného týždňa manželstva vás pozývame na tretiu  zo série prednášok. Prednáška Komunikácia v manželstve sa uskutoční o 16.00 v Pastoračnom centre. Pre deti je pripravený program v CCVČ.

Karneval

V utorok od 16 do 19:00 pozývame deti na karneval do CCVČ spojený s jedením šišiek a iným občerstvením. Tiež oznamujeme, že CCVČ bude počas prázdnin otvorené. Pripravený je bohatý program, výlet do Topoľčianok, návšteva kina a džungľa parku, tvorivé dielne. Podrobnejšie informácie sa dozviete v kancelárii centra počas týždňa.

Popolcová streda

Tento týždeň Popolcovou stredou začína pôstne obdobie. Je to prísne pôstny deň, kedy sme povinní sa zdržiavať úplne od mäsa a čiastočne aj od jedla. Môžeme sa raz dosýta najesť. Tento záväzok sa v plnej miere vzťahuje na ľudí od 14. – 60. roku života. Deťom od 7 r. života sa odporúča postiť sa od mäsa a sladkostí.

Krížové cesty

Počas celého pôstu v piatok o 17:15 a v nedeľu o 15:00, bude vo farskom kostole bývať krížová cesta. Jednotlivé spoločenstvá sa môžu zapísať na jej vedenie v strede kostola. V Hloži bude bývať krížová cesta v piatok o 16:15 a v nedeľu o 14:00.

Zbierka na charitu

Budúcu nedeľu bude zbierka na charitu. Vopred úprimné Pán Boh zaplať.

Upratovanie kostola

V sobotu o 9:00 prosíme ochotných ľudí zo Sládkovičovej ulice. Pán Boh zaplať tým, ktorí upratovali tento týždeň.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *