Oznamy na 7. veľkonočnú nedeľu

  • Dnes je prvonedeľná adorácia do 15:00. Od 14:00 sa bude modliť ružencové bratstvo. Po adorácii o 15:00 pozývajú naši mladí – birmovanci všetkých tretiakov a štvrtákov na „priateľské popoludnie“. Budú rôzne aktivity, súťaže, zábava a aj nejaká odmena na záver. Celý program bude trvať cca 3h.
  • Tiež dnes o 16:00 sa koná na Butkove medzinárodný hudobný koncert s názvom „hudbou k srdcu“. Autobus z Beluše pôjde o 15:00. Ďalší pôjde zo Slatín a zastaví sa aj v Hloži aj v Podhorí. Posledný autobus v kameňolome vás vyvezie o 15:15.
  • Tento týždeň je prvopiatkový. Spovedáme nasledovne: Hloža – pondelok od 16:00. Beluša – utorok, streda a štvrtok od 17:00 a v piatok od 16:00. Chorých navštívim v pondelok a stredu dopoludnia od 9:00.
  • Budúcu nedeľu bude zbierka na katolícke masmédiá. V strede kostola sú umiestnené poštové poukazy na katolícke masmédiá. Prostriedky na masmédiá, okrem dnešnej zbierky, môžete zaslať i cez  poštu alebo bezhotovostne na účet Žilinskej diecézy, uvedený na poukážke. V prípade výberu konkrétneho rádia, televízie, časopisu  uveďte jeho názov do správy pre prijímateľa. V prípade neuvedenia, prostriedky budú zaslané najmä Rádiu Lumen, do ktorého Žilinská diecéza uhrádza pravidelný príspevok. Pre tento rok je to suma 57 625e. Cez poukážky môžete zároveň podporiť aj financovanie TV LUX, Časopisu Naša Žilinská diecéza, príp. iného masmédia. Poukážky Vám budú celoročne k dispozícii. Za Vašu pomoc Vám ďakujeme!
  • Upratovanie bude bývať na skúšku v piatok po večernej omši, keďže v sobotu chodí veľmi málo ľudí. Prípadne tí, ktorí chodíte upratovať sa mi ozvite ako vám to najlepšie vyhovuje. Vďaka. Nateraz prosím o pomoc ochotných z ulíc: Clementisovej a Štefánikovej. Vďaka tým, ktorí upratovali v sobotu.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *