Oznamy na 6. nedeľu cez rok

Karneval

V piatok 17.2.2017 od 15:30 hod. sa v priestoroch CCVČ koná KARNEVAL. Príde DJ Rasťo, bude lasershow a veľa dobrej zábavy. Kto by chcel urobiť  deťom radosť, môže priniesť na karneval aj niečo dobré pod zub. Ďakujeme.

Národný týždeň manželstva

Spoločenstvo rodín Vás pozýva pri príležitosti Národného týždňa manželstva na adoráciu pre manželov, ktorá sa uskutoční vo farskom kostole 17.2. po večernej sv. omši. Zároveň pozývame na slávnostnú sv. omšu pre manželov v nedeľu 19.2. o 10:30. Pri nej si manželia budú môcť obnoviť manželské sľuby, preto im odporúčame byť na sv. omši pri sebe.

Výročná správa Pastoračného centra

Na stolíku v strede kostola je Výročná správa Pastoračného centra za rok 2016. Ak sa chcete dozvedieť niečo viac o činnosti PC za minulý rok, môžete si ju prelistovať i vziať, prípadne potom poslať ďalej, pretože je k dispozícii len menší počet kusov. Prezrieť si ju môžete aj na webe Pastoračného centra.

Upratovanie kostola

K upratovaniu na sobotu o 9:00: prosím ochotných ľudí z ulíc: Kukučínovej č.799-842, č.1634-1664 a Sládkovičovej č.825-858, a ul. Janka Kráľa. Boh nech odmení tých, ktorí upratovali v sobotu.

Tags:,

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *