Prvopiatkový týždeň

spoveď Hloža: pondelok od 15:30; Beluša: utorok, streda a štvrtok od 17:00 a v piatok od 15:00. Chorých navštívim dopoludnia v pondelok a stredu.

Vo štvrtok večer pri sv. omši požehnáme hromničné sviece. Nezabudnite si ich priniesť. Potom po omši bude na pol hodinu tichá adorácia.

V piatok po sv. omšiach aj v Hloži aj Beluši budeme udeľovať svätoblažejské požehnanie hrdla.

Fatimská pobožnosť

V sobotu 4.2. 2017 o 16:45 bude v našej farnosti fatimská pobožnosť. V tomto roku, keď slávime 100. výročie zjavení Panny Márie vo Fatime, pozývame všetkých mariánskych ctiteľov na modlitby o pokoj pre naše rodiny, za trpiacich a opustených, duchovné povolania a prehĺbenie duch. života farnosti.

Katechéza pre birmovancov

V sobotu po večernej omši bude katechéza pre birmovancov. Pozývame samozrejme všetkých! Prosím, aby birmovanci v sobotu priniesli podpísaný informovaný súhlas ohľadom víkendovky.

K upratovaniu na sobotu o 9:00: prosím ochotných ľudí z ulíc: kpt. Nálepku, Mlynskej a Závažskej. Boh nech odmení tých, ktorí upratovali v sobotu.