Oznamy na Nedeľu Krista Kráľa

Adorácia

Adorácia na slávnosť Krista Kráľa bude dnes v Beluši do 15:00. Príďte aj vy vzdať úctu Bohu vo chvíli tichej modlitby!

Modlitba chvál

Srdečne pozývame mladých aj starších na modlitbu chvál, ktorá bude dnes večer o 18:00 v Pastoračnom centre.

Prvopiatkový týždeň

Spovedanie bude tak ako zvyčajne. Hloža v pondelok od 15:30. V Beluši utorok, stredu a štvrtok od 17:00 a v piatok od 15:00. Chorých navštívim v pondelok a štvrtok od 9:00. Zároveň prosím v priebehu týždňa nahlásiť chorých k spovedi pred Vianocami.

Stretnutie rodičov prvoprijímajúcich

V piatok po detskej sv. omši bude stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí. Prosím o účasť aspoň jedného z rodičov.

Séria katechéz Kresťanské manželstvo

V rámci prípravy na Svetové stretnutie rodín v Írsku v budúcom roku vás manželia našej farnosti pozývajú na prvú zo série katechéz s názvom „Kresťanské manželstvo“, ktorá sa uskutoční budúcu nedeľu 3.12. o 15:00 v Pastoračnom centre. Pre deti sú zabezpečení animátori s programom. Vítané sú páry, ale aj jednotlivci.

Adventný koncert

Dňa 3.12. 2017 bude v Kultúrnom dome v Beluši 6. ročník adventného koncertu. Hlavnými protagonistami sú Jitka Zelenková a Gospel Family. Začiatok je o 16:30. Vstup je zdarma.

Požehnanie adventných vencov

Budúcu nedeľu pri sv. omšiach bude aj požehnanie adventných vencov, keďže sa začína adventné obdobie.

Zbierka na charitu

Budúcu nedeľu sa bude konať zbierka na charitu.

K upratovaniu na sobotu o 9:00: prosíme ochotných ľudí z ulíc: Kukučínovej č. 799-842; 1634-1664, Sládkovičovej 825-858 a Janka Kráľa. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali v sobotu.