Rýchlokurz prežitia v manželstve 2018

Minulý rok sme oslávili Deň otcov na gospel festivale v Tatrách na Šuňave.

Čaká Vás znovu Rýchlokurz prežitia v manželstve 2018, počas ktorého Vám poradí skúsený otec a gréckokatolícky kňaz Jozef Maretta, Budeme mať koučov – známych autorov kníh, ale aj praktikov v manželstve, ktorí už vedia ako na to. Prednášky sú pre otcov a mamy.

Môžete načerpať z hudobného programu, v ktorom vystúpi Sima Martausová, začínajúca talentovaná speváčka Slávka Tkáčová, osvedčení Kapucíni, či mnoho ďalších kvalitných hudobných zoskupení a spevákov ako sú Slnovrat, Peter Janku, Luke Mizmor, alebo Timon. Večer  nám povie svoje slovo aj otec biskup Haľko.

Novinkou na festivale bude aj stan s tvorivými dieľňami, ohrada Zvieratkovo s domácimi zvieratami, rafting na jazere, či predstavenie filmu Stanley – príbeh legendy, o legendárnom spevákovi skupiny Kapucíni a Stanley.

Na festivale predvedie svoje umenie aj komunita Cenacolo so svojim divadlom „O dobrom samaritánovi“. Nebude chýbať ani tradičná tombola, zapálenie festivalového ohňa a skautské mestečko pre deti.

Prihláška: Rýchlokurz prežitia v manželstve

Podľa množstva prihlášok prispôsobíme počet kurzov a presný čas a počet porcií guláša.

Kde sa môžeme ubytovať?

  • Kempovanie a parkovanie je zabezpečené FOR FREE (len si nezabudnite  stan 🙂
  • Ubytovanie v súkromí od 6 – 7 eur noc  pozri si www.sunava.eu/sluzby

Vieme, že väčšie rodiny s deťmi už majú mnohokrát problém zaplatiť svojim deťom takéto festivaly. Koľko zaplatíte za kurz? Bude to darček od nás pre Vás. Ale, ak chcete dať darček aj vy, môžete prispieť na festival dobrovoľným vstupným, lebo aj na  festival je vstupné zdarma.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *