Stretká v skupinkách sa síce kvôli korona opatreniam pozastavujú, tento čas ale zatiaľ využijeme aspon virtuálne. Pozývame ťa preto do novej Facebook skupiny, v ktorej nájdeš všetky potrebné novinky. Raz za dva týždne dostaneš aj domácu úlohu, ktoré budú počas najbližšieho obdobia aspoň trošku nahrádzať stretká. Ale neboj sa, nebude to nič náročné 🙂 Ak nie si na Facebooku, pošli svoju e-mailovú adresu, na ktorú ti budú chodiť informácie a zadania domácich úloh. (Ak nemáš svoj e-mail, môžeš poslať e-mail rodičov. Skrátka, aby sa k tebe dostalo všetko potrebné info.) Kontakt nájdeš nižšie.


Stretko SNOV

Tento ročník prípravy vás birmovancov bude špeciálny. Zatiaľ nevieme, ako dlho potrvá, kým sa budeme môcť normálne stretávať (my, vaši animátori sa na to už veľmi tešíme), preto sme sa rozhodli využiť čas a robiť stretká zatiaľ virtuálne.Nebudú to však klasické stretká, ktoré by len prebiehali online (ako vyučovacia hodina cez Zoom). Tých budete mať dosť v škole. 

Naše stretká budú stretká SNOV!

Ak by sme sa stretávali v skupinkách, cca hodinové stretko by bolo každé dva týždne. Rovnakú porciu času ti teraz zaberie stretko SNOV, no môžeš sa mu venovať z pohodlia svojej izby a v čase, ktorý ti vyhovuje. Každé stretko stačí absolvovať do dvoch týždňov od jeho zadania. 

Čo to znamená? A prečo stretko SNOV?

Každé stretko bude mať 4. časti:

  1. Spoznaj – základné info o danej téme
  2. Nauč sa – otázky a odpovede k téme (ktoré budeme na konci prípravy skúšať)
  3. Otestuj sa – online testík (vedomostný aj duchovný)
  4. Vyskúšaj – praktická časť na vyskúšanie si témy

Obsah stretiek nájdeš tu. Vnútri nájdeš aj odkaz na online test, ktorý je potrebné pre absolvovanie stretka vyplniť.

Stretko SNOV 1

Stretko SNOV 2

Stretko SNOV 3

Stretko SNOV 4

Stretko SNOV 5

Stretko SNOV 6

Stretko SNOV 7

Stretko SNOV 8

Stretko SNOV 9

Stretko SNOV 10

Kontakt

tel.: 0911 220 313
e-mail: birmovanci@farnostbelusa.sk