Oznamy na 19. nedeľu cez rok

Púť k Panne Márii kameňolomskej

Dnes popoludní o 14:00 sa koná tradičná púť k Panne Márii do kameňolomu v Belušských Slatinách.

Prikázaný sviatok

V utorok je prikázaný sviatok: Nanebovzatie Panny Márie. Veriaceho viaže v tento deň prísť na sv. omšu.

Sviatosť manželstva

V sobotu si v Hloži o 15:00 v rámci obradu vyslúžia sviatosť manželstva Ladislav Mrník, syn Ladislava a Anny r. Milkovej, bytom v Lysá pod Makytou a Erika Paliesková, dcéra Kamila a Eriky r. Maňákovej, bytom Beluša.

Muzikál František z Assisi

Těšínske divadlo v spolupráci s umeleckou agentúrou Mystik pozývajú na pôvodný slovenský muzikál František z Assisi, ktorý okrem iných miest bude odohraný aj v Púchove v divadle dňa 12.9. 2017. Predpredaj vstupeniek na ticketportal.sk.

Hrdí na rodinu

V sobotu 19. augusta 2017 o 14:30 h sa v Bratislave pred budovou parlamentu začne akcia s názvom Hrdí na rodinu. Ide o 6. ročník pochodu ľudí v červených tričkách, ktorí chcú verejne a radostne ukázať, že rodina je úžasná a výnimočná, lebo deti sú naša budúcnosť. Na toto podujatie pozývame všetkých, celé rodiny s deťmi aj jednotlivcov, aby sa naplnilo heslo pochodu „Nevynášame tmu, zapaľujeme svetlo“. Bližšie informácie sú na stránke hrdinarodinu.sk

Hody v Podhorí

Na budúcu nedeľu bude v Podhorí hodová slávnosť so sv. omšou pri kaplnke o 11:00. Preto v Hloži sv. omša nebude. Chorých k slávnosti budem navštevovať v piatok dopoludnia. Prosím, aby ste mi ich v priebehu týždňa nahlásili. Vďaka.

Upratovanie kostola

Upratovanie na sobotu: prosíme ochotných ľudí z ulice Sládkovičovej. Úprimné vďaka tým, ktorí upratovali v sobotu!

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *