Oznamy na 2. adventnú nedeľu

Zbierka na charitu

Vyzbieralo sa 1100 €. Pán Boh zaplať darcom!

Charitatívny predaj

ZMM Beluša a spoločenstvo rodín vás pozývajú dnes na charitatívny predaj v Pastoračnom centre. Predaj sa uskutoční teraz po svätých omšiach a popoludníod 15. – 19. hod. s posedením pri punči. Zakúpiť si budete môcť výrobky našich žien. Kúpou podporíte rodiny v núdzi z Beluše a okolia. Všetci ste srdečne pozvaní.

Jasličková slávnosť

O 15:00 bude v CCVČ nácvik jasličkovej. Na15:00 nech prídu anjelikovia a na 15:30 ostatné postavy. Generálka bude 16.12. v kostole.

Adventný koncert

Dnes bude v Kultúrnom dome v Beluši 7.ročník adventného koncertu .Začiatok bude o 17:00. Vstup je zdarma.

Koledovanie

Dňa 26.12 bude prebiehať vo farnosti koledovanie Dobrej noviny. Prosíme všetkých rodičov a starých rodičov, aby poslali svoje deti a mladých na stretnutie koledníkov, ktoré sa uskutoční v piatok, 14.12. po sv.omši v Pastoračnom centre. Povzbudzujeme Vás, aby ste sa čím viacerí zúčastnili na tomto nádhernom Vianočnom posolstve, ktoré je prejavom obety a lásky. Tí, ktorí chcú s istotou prijať koledníkov, nech vypíšu lístok s kontaktnými údajmi, ktorý je v strede kostola a vhodia ho do pripravenej krabičky.

Stretko ZMM

15.12. v sobotu bude stretko zmm detí v PC a to od 15:30- 16:30 mladší a 16:30- 17:30 starší. Príde aj sestrička Karitas. Tešíme sa na všetky deti!

Krstná náuka

V piatok o 19:00 bude na fare krstná náuka pre rodičov a krstných. Krsty budú v sobotu ráno o 8:00.

Predvianočná spoveď

V sobotu už začínajú predvianočné spovede. Prosím, aby ste si všimli rozpis spovedí, ktorý nájdete na nástenke kostolov. U nás sa bude spovedať 20.12. od 11:00-12:00 a od 15:00 – 17:00.

Zastupovanie

Od pondelka do štvrtku ma počas mojej neprítomnosti vo farnosti bude zastupovať dp. Ján Zicho. V prípade potreby ho prosím kontaktujte po sv. omšiach.

Upratovanie kostola

K upratovaniu v piatok po večernej omši:  prosíme ochotných ľudí z ulíc: Farská, Komenského a Partizánska. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali v sobotu.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *