Zbierka na kňazský seminár

Dnes sa koná jesenná zbierka na kňazský seminár. Pán Boh zaplať darcom!

Stretnutie rodičov tretiakov

V piatok po večernej omši bude stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí. Účasť aspoň jedného z nich je nutná.

Sviatosť manželstva

V sobotu o 15:00 sa v Beluši v rámci sv. omše zosobášia: Peter Hurta, syn Petra a Janetty r. Cibičkovej, bytom Dolné Kočkovce a Martina Drábiková, dcéra Dušana a Ľubice r. Novotnej, bytom Hloža.

Upratovanie farského kostola

bude v sobotu o 9:00. Prosil by som ochotných z ulice: Štúrovej č. 7-12. Pán Boh nech odmení tých, ktorí upratovali včera.

Poďakovanie za zapojenie sa do zbierky školských pomôcok od diecéznej charity

Teší nás, že ste sa mnohí do zbierky aktívne zapojili a zorganizovali ste ju vo svojej farnosti.
Uverejnili sme krátku správu na web stránke Diecéznej charity Žilina, ktorá bola preposlaná cez Biskupský úrad do všetkých farností aj s poďakovaním, ktoré by malo odznieť v rámci farských oznamov v celej diecéze.