Oznamy na 5. nedeľu cez rok

Adorácia

Dnes bude vo farskom kostole vyložená Sviatosť oltárna do 16:00.

Národný týždeň manželstva

Od 15:30 bude viesť adoráciu spoločenstvo rodín. Po adorácii sú manželia pozvaní do Pastoračného centra na posedenie pri krbe, káve a koláči. Pre deti bude pripravený detský kútik. Srdečne pozývame!

Budúcu nedeľu v rámci Národného týždňa manželstva bude slávnostná sv. omša o 10:30 a popoludní o 16:00 premietanie filmu Fireproof v Pastoračnom centre.

tyzden manzelstva

Šiško party

V utorok 9.2. o 16:00 pozývame všetky deti do CCVČ na Šiško party, ktorá bude spojená aj s karnevalom. Preto si deti môžu so sebou priniesť aj masky (ale nie je to podmienka).

Popolcová streda

V stredu je Popolcová streda. Je to deň prísneho pôstu od mäsa i od jedla. Deti od 7 roku života sú viazané pôstom od mäsa a od 14. roku života i od jedla. Môžeme sa 1x dosýta najesť. Raňajky a večera by mali byť skromné – pôstne. Skutočný pôst začína však až vtedy, keď život napĺňame hlbokou a jasnou túžbou po obrátení, odpustením, zmierením a skutkami lásky voči každému človeku.

Krížová cesta

V piatok a v nedeľu bude bývať krížová cesta. V piatok od 17:15 a v nedeľu o 15:00 vo farskom kostole.

V sakristii sa môžu spoločenstvá/skupiny zapísať na modlitbu krížovej cesty v piatky a nedele počas celého pôstu.

Krstná náuka

V piatok večer o 19:00 bude na fare krstná náuka pre rodičov a krstných rodičov. Krst bude v sobotu ráno.

Upratovanie kostola

V sobotu o 9:00 prosíme ľudí z Kukučínovej ulice č.799-842; 1634-1664 Sládkovičovej 825-858 a ul. J. Kráľa. Vďaka ochotným ľuďom, ktorí prišli upratať včera dopoludnia.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *