Farský večer pod gaštanom: Chcem sa úprimne poďakovať za nádherný večer všetkým organizátorom pod vedením p. Eriky Prostrednej. Taktiež chcem vyjadriť vďaku vedeniu OÚ Beluša za pomoc pri organizovaní tohto večera. Žehnám vám všetkým.
Poďakovanie pri sťahovaní: patrí z úprimného srdca starším miništrantom a bývalým miništrantom. Bez vašej pomoci neviem, ako by som to všetko zvládol. Ešte raz veľká vďaka…
Spovedanie v prvopiatkovom týždni:
- Pondelok: od 15.30 do 16.30 hod. – Hloža – 2 kňazi
- Utorok: 1/2 hod. pred sv. omšou
- Streda: od 17.30 hod. do sv. omše – 2 kňazi
- Štvrtok: od 16.30 hod. do sv. omše – 2 kňazi
- Piatok:
- Hloža – od 16.30 hod. – 1 kňaz
- Beluša – od 17.30 hod. a aj počas sv. omše – 1 kňaz
Spovedanie chorých: v tomto mesiaci nebude. Na ďalší mesiac vám p. farár dá vedieť v oznamoch.
Prvopiatkové adorácie:
- Hloža – od 16.30 hod. do sv. omše.
- Beluša – od 17.30 hod. – moderovaná adorácia. Chcem poprosiť ženy aj tento mesiac o vedenie adorácie.
Pred sv. omšou bude ukončenie adorácie s eucharistickým požehnaním.
Prvonedeľná adorácia: tento mesiac nebude. Ďakujeme za porozumenie.
Upratovanie farského kostola: ul. Štúrova č. 7, 8 a 2452-2454.
Ďakujem vám, drahí bratia a sestry za všetky vaše dary, duchovné, hmotné i finančné, tiež za akúkoľvek pomoc v našej farnosti!